چیلر هوا خنک AUKS

 

 

فروش چیلر هوا خنک AUX

 ظرفيت 40 و 30 ، 20 ، 10 تن تبريد

  • دوستدار محيط زيست با استفاده از مبرد R410a
  • مجهز به کمپرسور اسکرال برند Copeland
  • شير انبساط الکترونيکي (EEXV)
  • مجهز به اواپراتور پوسته و لوله اي با راندمان بالا
  • قابليت اتصال تا حداکثر 16 دستگاه جهت تامين ظرفيت هاي بالا
استعلام قيمت

مشخصات

نوعی چیلر تراکمی می‌باشد که از آن به عنوان مولد سرما در تهویه مطبوع تابستانی، سرمایش‌های فرآیندی و خنک‌کاری تجهیزات صنعتی استفاده می‌شود. اصول کار در چیلر هوا خنک تولید سرمایش بر اساس سیکل تراکمی – تبخیری است. بدلیل ساختار چیلر هوا خنک را می‌توان از ظرفیت‌های برودتی متنوع از 2 تن تبرید الی 2000 تن تبرید طراحی و تولید کرد. معمولاً ظرفیت‌های بین 2 الی 10 تن تبرید را به عنوان مینی چیلر هواخنک و ظرفیت‌های بالاتر را به عنوان چیلر هوا خنک مرکزی نام می‌بریم.

خدمات چیلر هوا خنک AUX

از چیلر هوا خنک می‌توان جهت سرمایش واحدهای مسکونی، تجاری، اداری و مجتمع‌های فرهنگی – تفریحی و ورزشی و همین‌طور سرمایش فرآیندی در صنایع شیمیایی، دارویی، غذایی و … و همین‌طور خنک‌کاری تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی استفاده کرد. دلیل اینکه به این نوع چیلر تراکمی، چیلر هوا خنک گفته می‌شود نوع کندانسور آن است. در چیلر هوا خنک، کندانسور از نوع هوایی بوده و مبرد داغ خروجی از کمپرسور را از طریق تبادل حرارت با هوای آزاد تقطیر و سرد می‌کند.

چیلر هوا خنک از چهار قسمت اصلی و چندین قطعه کنترلی و حفاظتی تشکیل شده است. قطعات اصلی‌ای که در همه چیلرهای تراکمی یکسان هستند و در چیلر هوا خنک هم استفاده می‌شوند کمپرسور، کندانسور، اواپراتور و شیر انبساط (اکسپنشن ولو) است کندانسور هوایی در چیلر هوا خنک مجهز به فن می‌باشد. وجود فن به گردش بیشتر هوا روی سطح کویل  کندانسور کمک کرده و در نتیجه تبادل حرارت را بین کندانسور و هوای آزاد بیشتر می‌کند تا مبرد بهتر و بیشتر تقطیر شده و دمای آن کاهش می‌یابد.

چیلر هوا خنک AUKS
چیلر هوا خنک AUKS
              مزایای چیلرهای هوا خنک  
1 هزینه تعمیرات و نگهداری پایین  
2 حذف برج خنک‌کننده  
3 حذف سیستم پمپاژ برج خنک‌کننده  
4 طراحي منحصر به فرد کندانسور  
5 عدم محدودیت در انتخاب اقلیم  
6 تنوع در ظرفیت سرمایشی  
7 مناسب جهت کار در فصل زمستان  

برای انتخاب محصول مورد نظرتان شک داريد؟ ما کمکتان می‌کنيم